Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Bukowa Góra - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

620 000 zł50 m² 12 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:695 m²

Nowy, całoroczny domek 50 m na Kaszubach | 500 m od plaży | las, cisza, natura Na sprzedaż nowoczesny, świeżo wykończony domek całoroczny o powierzchni 50 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący

Duże Krówno(Bukowa Góra + 12 km)

299 000 zł80 m² 3 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:180 m²

Biuro nieruchomości Landowscy oferuje Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną domem całorocznym, wolnostojącym w miejscowości Duże Krówno. Nieruchomość położona jest w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Wiele

Wiele(Bukowa Góra + 19 km)

949 000 zł150 m² 6 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Pragnę Państwu zaoferować do sprzedaży dom całoroczny+2 domki letniskowe Z antresolą, położone w miejscowości Wiele na pograniczu Kaszub i Kociewia. Domki usytuowane są na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Burszewo

Burszewo(Bukowa Góra + 17 km)

3 890 000 zł265 m² 14 679,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:43 700 m²

Mazurska posiadłość w okolicy Mrągowa 43 700 m wyjątkowej przestrzeni Enklawa w otoczeniu lasów i pól, z prywatnym dojazdem i pełną izolacją od zabudowy, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Gostomie

Gostomie(Bukowa Góra + 9 km)

715 000 zł117,70 m² 6 074,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 430 m²

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować piękny dom całoroczny letniskowy o powierzchni użytkowej wraz z garażem 117,7 m2 położony w Gostomiu (ok. 13 km od Kościerzyny).

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Mrągowo

Mrągowo(Bukowa Góra + 25 km)

1 289 000 zł200 m² 6 445 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wyjątkowa Oferta Nieruchomości dwóch domów w Mrągowie Idealna dla Rodzin i Inwestorów! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu unikalną propozycję zakupu dwóch wyjątkowych budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Jasień

Jasień(Bukowa Góra + 13 km)

730 000 zł328 m² 2 225,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

? dom z potencjałem + domek turystyczny nad jeziorem - Jasień, kaszuby ? Cena: 730 000 zł Powierzchnia domu: 328 m2 Powierzchnia działki: 1014 m2 Lokalizacja: jasień, woj. pomorskie ? opis.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Pałubice

Pałubice(Bukowa Góra + 17 km)

999 000 zł134,50 m² 7 427,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 943 m²

Wyjątkowy dom w sercu lasu blisko jezioro Wyobraź sobie poranek, kiedy budzi Cię śpiew ptaków, a pierwszą kawę pijesz na tarasie, patrząc na kołyszące się drzewa prywatnego lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Żuromino

Żuromino(Bukowa Góra + 10 km)

495 000 zł122,80 m² 4 030,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

D o M N A D J E Z I O R E M - nowa oferta w naszym biurze Nieruchomość położona jest w gminie Stężyca w miejscowości Ż U R O M I N.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Radostowo

Radostowo(Bukowa Góra + 23 km)

370 000 zł170 m² 2 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży Siedliska położonego we wsi Radostowo, gmina Jeziorany, w malowniczym województwie Warmińsko-mazurskim. To miejsce pełne spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Daleka

Stężyca(Bukowa Góra + 10 km)

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 384 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przytulny dom z dużym ogrodem w Stężycy, zaledwie 2 km od.